HİZMETLERİMİZ Asansörlü taşıma

ASANSÖRLÜ TAŞIMA

Asansörlü Taşıma hizmeti başta birçok modern taşımacılık yöntemleri ile Evden eve nakliyat başta tüm nakliye sektörü geçen her zaman zarfında hizmeti kolaylaştırma ve güvenli hale getirme adına kendini getirilen çözümler dahilinde yenilemekte, teknolojinin nakliye sektörüne iyiden iyiye yerleşmesi ile bu hizmet farklı bir konumda yer almaya başlamıştır. İzmir Evden Eve Nakliyat olarak gelişen teknolojileri takip ederek uygulama alanında gösterdiğimiz başarı müşteriyi fazlası ile mutlu etmekte, nakliye ye büyük kolaylık getiren asansörlü taşımacılık hizmeti ile firmamız gücüne güç katmıştır.


Eski tip yüksek katlı binaların, yük asansörü olmayan yüksek katlı binaların, yada merdiveni dar olup taşımada zorluk çıkaran binaların, daire yada işyeri olsun ağır ve değerli eşyaların güvenli taşınması, hızlı ve hasarsız taşınması adına zaman kaybınında önüne geçmek adına asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti verme firmalar arasında yaygınlaşmaya başlamış, ama firmamız bu hizmetin öncülerinden olması vesilesi ile Asansörlü Taşıma hizmeti almak isteyen kurum yada bireylerin ilk tercihi olmuştur.


Asansörlü Taşımacılık

İzmir Asansörlü Taşıma ve asansörlü nakliyat hizmeti aslında çok riskli bir iş olmakla beraber acemiler tarafından yapılırsa ölüncül kazallara sebep olmakta ağır yaralanmalara da rastlanmaktadır. Firmamız asansörlü taşıma hizmetini verme aşamasında kiralama usulu ile değil kendi bünyesinde eğittiği personel ile vermekte, hizmeti verme aşamasında tüm denetimler yapılmakta, personel dikkati olmaları konusunda uyarılmaktadır.