HİZMETLERİMİZ Fuar taşıma

FUAR TAŞIMA

İzmir evden eve taşımacılığın faaliyet alanlarından biride fuar taşımacılığıdır.


Fuar Taşımacılığı hizmetiyle katılacağınız fuarlarda, etkinliğiniz Türkiye'nin neresinde olursa olsun, kaliteli ve güvenli taşıma hizmeti sunarak, zamanında, çözüm odaklı sonuçlar sunmaktayız.


Öncelikle sizlerin ihtiyaçlarına uygun bir şekilde çalışma yapmaktayız.Nakliyesi yapılacak ürün ve malzemelerinizin niteliğine uygun taşıma seçenekleri belirlenmektedir.


Nakliye süresince herhangi bir zararın oluşmaması için tüm önlemleri alıyoruz ve sizleri bilgilendiriyoruz. İhtiyaç duyulması halinde depolama hizmeti de sunmaktayız. Nakliyesi yapılacak ürün ve malzemeler bulundukları yerde uygun şekilde paketlenmekte ve yükleme işlemleri yapılmaktadır. Hedef noktaya güvenli bir şekilde teslim edilmesini sağlıyoruz.


Fuar Taşımacılığında; zaman dilimimizin çok kısıtlı olduğunu ve nakliye kalemlerimizin çok fazla olduğunu biliyoruz. Bizlerin amacı; fuar taşımacılarınız da sizlere güvenli, hızlı, size özel alternatifler ile kapınızdan fuar alanına kadar olan taşımalarınızda sizlerin yükünü hafifletmeyi hedefliyoruz