HİZMETLERİMİZ Askılı taşıma

ASKILI TAŞIMA

Askılı taşımacılık alanında hizmet veren firmamız, kapalı kasa nakliyat araçlarında sadece askılı aparatların yer aldığı donanımlı nakliye araçları ile tekstil firmalarının ütülü tekstil ürünlerinin taşınmasında nakliye çalışamları sunmaktayız.


Ciddi emekle üretimi yapılan ve ütülü tekstil ürünlerinizin teslimat adresinize alındığı gibi teslim edilmesi için elimizden gelen çalışmaları gerçekleştirmekteyiz.


Ayrıca tekstil taşıma hizmeti sunarken ekspertiz gönderiminide ücretsiz olarak sunmaktayız. Taşınılması gereken tekstil ürünleriniz için nasıl bir nakliye hizmeti sunulacağı ve nakliyat fiyat durumunun firmanız adına maliyeti ne olacağı konusunda sizlere detaylı bilgilendirme yapmak adına ekspertiz çalışanlarımızı taşınma adresine ücretsiz olarak gönderimini yapmaktayız.


Ayrıca profesyonel personel kadromuz tekstil ürünleri taşıma konusunda oldukça tecrübeli ve deneyime sahip bir kadrodan oluşmaktadır.Emekle üretimini yaptığınız tekstil ürünleriniz firmamız aracılığında sigortalı olarak taşınmakta olup, taşınma esnasında en ufak bir sorun yaşanması durumunda tüm mesuliyet ve sorumluluğun firmamıza ait olduğunu belirtmek isteriz.


Sigortalı Askılı Tekstil Taşımacılığı ilede sizlere gönül rahatlığı ile sermayeniz olan ürünlerinizi emanet etme fırsatı sunmaktayız. Tekstil ürünlerinizin yoğunluğu ne olursa olsun, bizler sizlere eşya yoğunluğunuza göre nakliyat aracı gönderimi yapmaktayız. Geniş Tekstil taşıma araçlarımız ile sizlere kaliteli ve sorunsuz nakliye çalışmaları sunmaktayız.


Sizlerde İzmir Evden Eve Taşımacılık firmamız aracılığında güvenilir tesktil taşımacılığı hizmeti almak için hemen firmamız ile irtibata geçiniz. Tekstil taşımacılığı ihtiyacınızda firmamızı tercih etmenizden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.