HİZMETLERİMİZ Okul taşıma

OKUL TAŞIMA

Her eşyanın ya da ev, ofisin taşınma ihtiyacı olduğu gibi okulların da taşınma ihtiyacı hissedilebiliyor. Ülkemizde bu taşımacılık son yıllarda yaygınlaşıyor. Okul taşımacılığı oldukça zahmetli ve güven gerektiren bir taşımacılık türüdür. Taşıdığınız eşyada öğrencilerin eğitim aldığını düşünecek olursak zarar gelmesi oldukça üzücü bir durum olur. Firmamız bu sektörü kurumsal bir hale getirmiş ve en güncel ekipmanları ile hizmet vermek durumundadır.


Okulların eğitim öğretim dönemleri içerisinde yıpranması veya binanın eskimesinden dolayı taşınma ihtiyacı hissedilebilir. Hayırsever tarafından bir bina yapılabilir. Bir takım nedenlerden dolayı okul taşımacılığı konusunda ihtiyaç olabiliyor. Fakat bu ihtiyacın nasıl giderileceği kimlerden destek alınacağı bilinmiyor. Anlaşmış olduğunuz firmanın bir okulu taşıyacak derece de ekipmana ve araca sahip olması gerekir. En önemlisi bir ekspertiz görevlendirmesi gerekiyor. Ne kadar eşyanın ne kadar büyüklükte bir araca ihtiyaç olduğu diğer türlü hesap edilemez.


Okul Taşımacılığı, Nakliyesi

Firmamız sizlere öncelikle bir ekspertiz görevlendirerek okul içerisinde bulunan sıra, tahta, masalar vs. tüm eşyaları tespit ederek ne kadar hacimde bir araç temin edileceğine karar veriyor. Tüm bu işlemler bittikten sonra eşyalarınız sırayla paketlenerek merdiven ve asansör yardımıyla araca yükleniyor. Sırası değişmeden gidecek olan yeni binasına indiriliyor. Monte gerektiren işlemlerinizi profesyonel ekiplerimiz tamamlıyor. Okul taşımacılığı diğer taşımacıklara oranla daha dikkat ve daha zahmet isteyen bir türdür.